Grajkółko dla grup …

with Brak komentarzy

Szanowne Przedszkola!

Teatr Atofri serdecznie zaprasza na spektakl GRAJKÓŁKO.

Kiedy: poniedziałek, 5 lutego g.10:00

Gdzie: Scena Wspólna na Cytadeli (ul.Brandstaettera 1).

Organizacja: rezerwacji można dokonać przez maila lub telefonicznie. Wpłata na dwa tygodnie przed wydarzeniem 20% zaliczki. W dniu wydarzenia dopłata za rzeczywistą ilość dzieci, która przyjedzie na spektakl. Po wstępnej rezerwacji Scena Wspólna/Centrum Sztuki Dziecka wyśle maila ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi opłat.

Czas trwania: 35 minut

OPIS SPEKTAKLU

GRAJKÓŁKO

Spektakl o pięciu żywiołach z prostym rymowanym tekstem. Żywioły ziemi, drewna, metalu, wody i ognia są prezentowane poprzez zabawę dźwiękiem i ruchem. Żywioły są zebrane wokół czerwonego koła centralnie położonego na scenie. Podczas całego spektaklu układana jest konstrukcja z kolorowych kółek, która na końcu łączy się z żywiołami w jedną całość, tworząc pewnego rodzaju rzeźbę-instalacje. Działaniom ruchowym aktorek towarzyszy grana na żywo muzyka na flecie poprzecznym, który stwarza bardzo delikatne tło zdarzeń na scenie.

grajkółko

Ceny biletów:

35 zł/szt. – bilet dla jednej osoby w grupie do 15 osób
32 zł/szt. – bilet dla jednej osoby w grupie powyżej 15 osób
30 zł/szt. – bilet dla jednej osoby w grupie powyżej 80 osób
1 zł – bilet dla opiekunki/opiekuna grupy

MIEJSCE:

W przestrzeni Sceny Wspólnej jest duże foyer, gdzie możecie usiąść i zjeść z dziećmi przekąski. Jest szatnia, toalety, przestrzeń na zabawę, a dodatkowo Park Cytadela z placem zabaw.

ZAPRASZAMY!

Kontakt: tel. 601 378 158 lub na e-mail