Grajkółko – Sztuka Szuka Malucha

with Brak komentarzy

5 lipca 2018 r., czwartek

godz. 11:00

Dla dzieci w wieku: od 2-5 lat

Scena Wspólna

ul. Brandstaettera 1, Poznań

wejście od ul. Za Cytadelą

Co to gra? Czy to melodia ognia czy ziemi? Wody, metalu czy drzewa?
Podczas przedstawienia odkrywane dźwięki żywiołów łączą się ze słowem i akompaniamentem fletu poprzecznego.
Na scenie powstaje konstrukcja z kółek, która jednoczy wszystkie elementy.

Spektakl sensoryczny zapraszający dzieci do odkrywania różnych tekstur, temperatur i stanów skupienia.

więcej o spektaklu Grajkółko >>

Galeria zdjęć spektaklu Grajkółko >>

Podczas festiwalu Sztuka Szuka Malucha spektakl „Grajkółko” prezentujemy w ramach Spektakli Przyjaznych Sensorycznie – jest odpowiedni dla wszystkich dzieci – także tych, które mają większe potrzeby od innych.

Zachęcamy rodziców do przychodzenia na festiwalowe wydarzenia – jesteśmy otwarci na najróżniejsze reakcje widzów. Jeśli jednak Twoje dziecko zachowuje się niestandardowo i obawiasz się jego reakcji – oto jedno z dwóch bardzo wyjątkowych festiwalowych wydarzeń.

Dzieci zostaną zaproszone w przestrzeń gry jeszcze przed rozpoczęciem spektaklu – by mogły oswoić się z panującą na scenie atmosferą, światłem, dźwiękiem i poznać aktorów. W czasie spektaklu zadbamy szczególnie o komfort widzów – muzyka będzie nieco cichsza niż zwykle, drzwi zawsze otwarte, a światło w sali obok zapalone, by można tam było w każdej chwili odpocząć. To bardzo cenne doświadczenie, szczególnie dla dzieci ze spektrum autyzmu.

Na świecie prężnie rozwija się nurt tzw. „relaxed performances”, a więc takich spektakli, które uwzględniają rozmaite niestandardowe potrzeby widzów.
Bardzo zależy nam, by te wyjątkowe wydarzenia stały się częścią również naszego repertuaru.

Podczas spektaklu to rodzice decydują o wieku dzieci, a zatem możliwe jest przyjście z nieco starszym dzieckiem niż jest to sugerowane.

Zachęcamy, by zabrali Państwo ze sobą wszystko, co może pomóc dziecku w skupieniu uwagi – ulubione gryzaki, zabawki, kocyki itp.

Bilety

dziecko: 11 zł

dorosły: 11 zł

 

Ważne

Bilety na wydarzenia z nurtu Spektakle Przyjazne Sensorycznie – Relaxed Performances są dostępne jedynie po wcześniejszej rezerwacji.

Wydarzenie ma charakter kameralny, a liczba dostępnych biletów jest mocno ograniczona ze względu na komfort oraz bezpieczeństwo widzów.

Scena Wspólna

Scena Wspólna Teatr Atofri Poznań

 

 

 

 

 

 

 

 

    ul. Brandstaettera 1, Poznań
  / wejście od ul. Za Cytadelą