Koncert lulajkowy na Festiwalu Korczak 2017 w Warszawie!

with Brak komentarzy
21 Festiwal Teatrów dla Dzieci Korczak 2017

21 października zagramy koncert ,,Lulajki i wyliczanki – Teatr Atofri i Jacek Hałas” na Międzynarodowym Festiwalu Teatrów dla Dzieci i Młodzieży Korczak 2017 w Warszawie.

Po koncercie, następnego dnia, czyli 22 października spotkamy się z rodzicami na naszych warsztatach kołysankowych — zapraszamy na godzinę 11:00 oraz 13:00.

Tegoroczna edycja 21. Festiwalu Korczak zapowiada się bardzo ciekawie!

Przypominamy, że zostaliśmy uhonorowani przez jury korczakowskiego festiwalu wieloma nagrodami.

  • GRAND PRIX „Złocisty” podczas XV Międzynarodowego Festiwalu Teatrów dla Dzieci i Młodzieży Korczak 2011 w Warszawie.
  • ,,Słonecznik” za realizację spektaklu dla Beaty Bąblińskiej, Elżbiety Cios, Moniki Kabacińskiej, Elizy Gmerek, Bogdana Żyłkowskiego podczas XV Międzynarodowego Festiwalu Teatrów dla Dzieci i Młodzieży Korczak 2011 w Warszawie.
  • ,,Kot w worku” – nagroda jury podczas XIV Międzynarodowego Festiwalu Teatrów dla Dzieci i Młodzieży Korczak 2010 w Warszawie.
  • Wyróżnienie przez jury dziecięce podczas XIV Międzynarodowego Festiwalu Teatrów dla Dzieci i Młodzieży Korczak 2010 w Warszawie.
  • Dyplom od Międzynarodowego Jury za uczenie małych widzów dobrego smaku muzyką na XVII Międzynarodowym Festiwalu Teatrów dla Dzieci i Młodzieży „Korczak 2013” w Warszawie
  • ATEST PO ASSITEJ na XX Międzynarodowym Festiwalu Teatrów dla Dzieci i Młodzieży „KORCZAK 2016″, Warszawa
  • Wyróżnienie za pracę z przestrzenią muzyczną na XX Międzynarodowym Festiwalu Teatrów dla Dzieci i Młodzieży „KORCZAK 2016″, Warszawa

Szczegóły oraz program całego Festiwalu można znaleźć tutaj:  http://www.korczak-festival.pl