Pan Satie – online

with Brak komentarzy

26 kwietnia 2020 r., niedziela

godz. 10:30

godz. 18:00

Dla dzieci w wieku: 1-5 lat

miejsce: Internet za pośrednictwem platformy YouTube

https://www.youtube.com/watch?v=qiIrrFF1DOM

Kim Jest Pan Satie? Dźwiękiem, Rytmem.
Pan Satie jest Muzyką.

W papierowej scenografii powstają obrazy inspirowane utworami Erika Satie.
Zabawy z dziecięcej wyobraźni łączą się z brzmieniem preparowanego pianina.

więcej o spektaklu „Pan Satie”…

Galeria zdjęć spektaklu „Pan Satie”…

Drodzy widzowie, Dzieci i Rodzice,

Niespodziewane przerwanie działalności teatrów spowodowane rozprzestrzenianiem się koronawirusa zmienił nasze plany i harmonogramy na ten sezon artystyczny. Dwanaście lat z Wami to ogrom miłych wspomnień! Widząc Wasze twarze na widowni pojawiała się w nas iskra, która niejednokrotnie niosła nas w kolejne przestrzenie spektaklu. Bezpośredni kontakt, przepływ emocji, spontaniczne reakcje dzieci itd., tego wszystkiego nie da się przeżyć transmitując Wam spektakl. Spotkanie z Wami jest sensem samym w sobie a wspólne odczuwanie jest niczym niezastąpione.

Niewątpliwie wiele dni upłynie zanim znów będziemy mogli doświadczyć wspólnego spotkania, powitań, okrzyków i komentarzy z serii ” …te panie nie mają buź!”. Lecz zanim to nastąpi, chcemy Wam zaproponować wersję online naszego spektaklu, który objeździł cały świat, a zobaczyło go (z naszych dość ogólnych obliczeń) około 24 000 widzów na czterech kontynentach!

Zatem połączmy się w obrazie i na ekranie! Zapraszamy na spektakl „Pan Satie”!
Miłego oglądania i do szybkiego zobaczenia!!

 

https://www.youtube.com/watch?v=qiIrrFF1DOM

 

Pokazy są bezpłatne za pośrednictwem platformy YouTube

Relacje rozpoczną się o godzinie 10.30 i 18:00, za każdym razem będą dostępne przez godzinę. To znaczy, że nie musicie być punktualnie, ale pamiętajcie, żeby zacząć oglądanie nie później niż o 11:00 i 18.30! W trakcie pokazu będzie dostępny czat na żywo na Facebooku.

Przed oglądaniem koniecznie przygotujcie kartkę papieru (najlepiej w formacie A3 lub podobnym). Po co? Odpowiedź będzie jasna na koniec przedstawienia!