Nasze przedstawienia dedykujemy widzom najmłodszym od 1 roku życia oraz ich bliskim rodzicom, dziadkom, opiekunom. Każdy widz mały i duży musi posiadać bilet na wydarzenie.

Spektakle w Poznaniu gramy na Scenie Wspólnej (ul. Branstaettera 1) i gościnnie w rożnych nieoczywistych miejscach takich jak na przykład Muzuem Archologiczne w Poznaniu. Scena Wspólna to miejsce przygotowane na przybycie małych widzów, są przeznaczone miejsca do zabawy, miejsca dla wózków i miejsce do przewijania dzieci. Muzeum Archeologiczne to miejsce, które zachwyca wnętrzem, gdyż mieści się w Pałacu Górków (ul. Wodna 27).

Siedzenia dla widowni są przygotowane na poduszkach blisko sceny.
Czas spektaklu jest dostosowany do czasu uwagi małego dziecka, trwa około 25-30 minut. Nie ma możliwości dołączenia do wydarzenia po jego rozpoczęciu, gdyż jego czas jest krótki.

Nie obawiajcie się głośnych reakcji waszych dzieci jesteśmy na nie przygotowani. Śmiech, słowa, gaworzenie czasem płacz są wyrazem emocji i chcemy by dzieci mogły je swobodnie wyrażać. Pamiętajmy jednak, że głosy dorosłych są głośne i mogą przeszkadzać aktorom i małym widzom w odbiorze spektaklu. Dbajmy nawzajem o komfort uczestnictwa w pierwszym teatralnym wydarzeniu naszych dzieci.

Często przed wejściem na widownię witamy się z dziećmi na foyer. Gramy, śpiewamy i zapraszamy na widownię. Czekajcie tam na nas.

Nie musicie dzieciom szykować specjalnych strojów, niech się czują swobodnie.

Jeśli wasze dziecko poczuje się niekomfortowo, będzie chciało zmienić miejsce lub wyjść na foyer, zadbajcie o nie i z dbałością o innych małych widzów zróbcie to, co uważacie za naljepsze dla waszego dziecka.
,
Z góry prosimy o nie robienie zdjęć podczas spektaklu. Po nim będzie czas, kiedy zaprosimy wszystkich widzów na scenę i do wspólnej zabawy. To będzie czas na zdjęcia.

Jeśli macie jakies pytanie, napiszcie do nas

ZAPRASZAMY